O nas

     Firma "AMCO" powstała w 1993 roku jako spółka cywilna. W roku 1996 została zarejestrowana firma AMCO Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Augustowskiej 10, która przejęła cały profil działalności Spółki Cywilnej. Od roku 2004 AMCO jest udziałowcem Grupy Instal Konsorcjum. W czerwcu 2006 roku firma przeniosła się do nowej siedziby przy ulicy Augustowskiej 7. W roku 2013 obok budynku biurowego przy ul. Augustowskiej oddaliśmy do użytku magazyn o powierzchni około 3000m2.

     W AMCO Sp. z o.o. oferujemy kompleksową obsługę w branży instalacji C.O., C.W.U., sanitarnych i wentylacyjnych. W swej działalności propagujemy i rozpowszechniamy nowoczesność i atrakcyjność w wyżej wymienionych instalacjach. W trosce o środowisko naturalne do swojej  oferty wprowadziliśmy kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków.

     Nasza oferta skierowana jest do firm instalacyjnych i handlowych. Z wieloma partnerami łączy nas stała, wieloletnia współpraca, która niejednokrotnie przerodziła się w przyjaźń.

     AMCO to firma zbudowana na wieloletnich fundamentach, dynamiczna i o ustabilizowanej pozycji na rynku. Pozwalamy śmiało i optymistycznie patrzeć w przyszłość firmom współpracującym z nami jak i naszym pracownikom.