Zgarnij kubek z rozdzielaczami QIK!

b_100_100_16777215_00_http___hurtownieinstalacyjne.pl_images_qik_rozdzielacze_qik.jpgWłaśnie ruszyła promocja rozdzielaczy ze stali nierdzewnej wchodzących w skład oferty kompletnego systemu instalacyjnego QIK. Od 1 sierpnia 2014 r. do każdych dwóch zakupionych rozdzielaczy ze stali nierdzewnej dodawany będzie kubek termiczny ze stali nierdzewnej gratis!

Rozdzielacze ze stali nierdzewnej QIK dostępne są w wersji do ogrzewania grzejnikowego, jak i w wersji do ogrzewania podłogowego w wariantach z przepływomierzami lub z zaworami regulacyjnymi.

Rozdzielacze QIK charakteryzują się kompaktową budową, funkcjonalnością, prostotą działania i niezawodnością. Zapewniają higieniczność (posiadają atesty higieniczne wydane przez Państwowy Zakład Higieny) oraz wysoką estetykę instalacji poprzez ich nowoczesność i lekkość konstrukcji. Można je montować w instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania, ogrzewania płaszczyznowego oraz w instalacjach technologicznych w przemyśle.

Wyposażenie rozdzielaczy QIK jest zróżnicowane w zależności od ich przeznaczenia. Belki wyposażone są w zawory odpowietrzające i zawory spustowe, które są niezbędne w systemie ogrzewania podłogowego, oraz w zawory regulacyjne zasilające i powrotne lub wskaźniki przepływu, za pomocą których można odciąć poszczególne obwody grzewcze (pętle).

Promocja rozdzielaczy stalowych QIK potrwa do 31 grudnia 2014 r. lub do wyczerpania zapasów kubków. Plakat promocyjny do pobrania poniżej.

qik_promo_rozdzielacz_kubek.pdf