Nowości w ofercie Instal-Projekt

Czytaj więcej...W maju 2013 r. firma Instal-Projekt wydała kolejną edycję katalogu produktów. W ofercie pojawiło się kilka nowości.

Technika sanitarna Concept cz. 2

Czytaj więcej...Kilka tygodni temu ukazała się pierwsza część artykułu na temat nowości w ofercie techniki sanitarnej marki Concept. Zapraszamy do zapoznania się z kontynuacją tego tekstu, w której prezentujemy odwodnienia liniowe Concept by TECE, grzejniki Concept by Kermi oraz towary uzupełniające ofertę sanitarną marki.

Baterie i zawory Grupy Armatura

Czytaj więcej...Grupa Armatura jest wiodącym polskim producentem armatury sieci sanitarnej, grzejników centralnego ogrzewania oraz ceramiki sanitarnej. Główną ofertę firmy stanowi szeroka gama baterii kuchennych i łazienkowych, natrysków. Uzupełnieniem oferty są zawory oraz grzejniki aluminiowe wraz z elementami montażowymi.

Nowe ogrzewacze NIBE-Biawar

Czytaj więcej...W ofercie NIBE-Biawar pojawiły się nowe ciśnieniowe ogrzewacze zbiornikowe. Seria OW-E to propozycja ekonomicznych urządzeń do podgrzewu wody.

Roth Micro-Step Twinbloc

Czytaj więcej...Oczyszczalnie ścieków Roth Micro-Step Twinbloc znajdują zastosowanie, jeśli istnieje potrzeba odprowadzenia ścieków bytowych z gospodarstw domowych, a nie ma możliwości wybudowania centralnej lub lokalnej oczyszczalni ścieków lub koszty inwestycji sieci kanalizacyjnej na terenach oddalonych od aglomeracji miejskich są zbyt wysokie.

Mynute Green 50 RSI - nowość od Beretty

Czytaj więcej...Poszukujesz kotła o wysokiej mocy i kompaktowych wymiarach? To strzał w 10! Beretta ma teraz w swojej ofercie nowy kocioł kondensacyjny spełniający oba te kryteria.

Nowe wymienniki Biawar

Czytaj więcej...W ofercie NIBE-Biawar pojawiły się nowe wymienniki c.w.u - serii W-E i BUZ. Są to produkty specjalnie przeznaczone do współpracy z pompami ciepła.

Nowości Viteco

Czytaj więcej...

Rok 2013 to rok sporych zmian w ofercie Viteco, ponieważ kolektor ES1V/2,0 o powierzchni czynnej 1,86 m2 został recertyfikowany. Jego sprawność optyczna wzrosła z 76% do 80%, dlatego od 2013 r. we wszystkich specyfikacjach technicznych niniejszego kolektora pojawiać się będzie właśnie ta wartość.

Technika sanitarna Concept cz. 1

Czytaj więcej...

Marka Concept, obecna na europejskim rynku od ponad 40 lat, w Polsce do tej pory znana była przede wszystkim z doskonałej jakości produktów techniki instalacyjnej i grzewczej. Towary tak znanych producentów, jak Comap, Herz czy Jeremias doskonale wpisały się w strategię marki, trafiając do instalatorów wysoką jakością za przystępną cenę. Dziś oferta Concept to asortyment znacznie szerszy, bowiem została ona uzupełniona o technikę sanitarną światowych liderów.

Zawory serii ZV od ESBE

Czytaj więcej...

Prezentujemy nowość w ofercie ESBE: zawory z serii ZV przeznaczone do regulacji temperatury pojedynczego pomieszczenia z termostatami lub do przełączania strumienia wody grzewczej między obiegiem grzewczym a ciepłą wodą użytkową.