Grzejnik Inventio od Instal-Projekt

Czytaj więcej...

Grzejnik centralnego ogrzewania INVENTIO odpowiada zapotrzebowaniu na estetyczne rozwiązania odbiorców, którzy cenią sobie wyszukany styl i nowoczesny design.

Klimakonwektor Purmo Vido

Czytaj więcej...

Dwufunkcyjny klimakonwektor Vido to nowość i przemyślane rozwiązanie ułatwiające uzyskanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach domowych oraz biurowych. Błyskawicznie ogrzewa, gdy jest zimno, i chłodzi, gdy panuje upał.

Skrzynki montażowe Santech

Czytaj więcej...

Nowe akcesoria do instalacji odkurzaczy centralnych od Santech – skrzynki montażowe do szufelek automatycznych.

Kotły Ecocondens Crystal

Czytaj więcej...

Nowe kotły kondensacyjne z grupy ECOCONDENS CRYSTAL to urządzenia jedno- i dwufunkcyjne, umożliwiające oszczędne i pewne wykorzystanie techniki kondensacyjnej podczas spalania gazu.

Nowe wymienniki w ofercie NIBE-BIAWAR

Czytaj więcej...

Oferta NIBE-BIAWAR została poszerzona o wymienniki c.w.u. serii W-E i BUZ, skonstruowane specjalnie do współpracy z pompami ciepła.

Wymiennik WNW od Makrotermu

Czytaj więcej...Firma Makroterm, doskonale znany dostawca innowacyjnych rozwiązań w technice grzewczej, dbając o kompletność swojej oferty, wprowadziła do niej wymiennik WNW płaszczowo-rurowy.

Concept by Ideal Standard

Czytaj więcej...

To, co jeszcze przed kilkoma laty było jedynie codziennym dbaniem o higienę, dziś ewoluowało i oznacza o wiele więcej. W nowoczesnej łazience nie tylko można się umyć, ale przede wszystkim służy ona jako miejsce pielęgnacji ciała oraz szeroko pojmowanej relaksacji. Można w niej odnaleźć ukojenie dla duszy, chwilę zapomnienia i to, co najważniejsze - spokój.
 

Recovair - wentylacja od Vaillanta

Czytaj więcej...Marka Vaillant rozszerza swoją ofertę o nowoczesną, przyjazną środowisku technikę wentylacyjną z odzyskiem ciepła – rekuperatory recoVAIR.

MCR3 - nowa jakość w technice grzewczej

Czytaj więcej...Jest już dostępny długo oczekiwany, nowy, opracowany od podstaw wiszący kocioł gazowy MCR3, którego produkcję parę tygodni temu w Holandii rozpoczęła grupa BDR Thermea.

Regulator układów solarnych Viteco

Czytaj więcej...Sterownik solarny VSM Classik jest nowoczesnym regulatorem elektronicznym służącym do dystrybucji ciepła pochodzącego z kolektorów słonecznych. Istotą działania regulatora jest sterowanie układami obiegu solarnego w zależności od danych uzyskanych z czujników temperatur w ten sposób, aby możliwe było odzyskanie jak największej energii z kolektora.