Concept by Herz - armatura termostatyczna

Czytaj więcej...Herz Armaturen G.m.b.H. jest jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej. Produkty marki Herz wytwarzane są wyłącznie w Europie, gdzie są niezwykle popularne. Wysoka jakość i trwałość wykonania to wspólny mianownik zarówno dla lidera na rynku armatury, jak i marki Concept, stworzonej dla profesjonalistów w branży instalacyjnej i grzewczej. Dlatego też w ramach programu „Concept by liderzy rynkowi” wprowadziliśmy termostatykę Concept by Herz.

Ścienny panel grzewczy Sanha - nowość w technice grzewczej

Czytaj więcej...Firma Sanha prezentuje zupełnie nowy system grzewczy i chłodzenia w postaci ściennych paneli grzewczych. System ten zapewnia wyjątkowy komfort cieplny i znacznie większą efektywność energetyczną dzięki niższej średniej temperaturze pomieszczenia.

Syrobloc typu 330 DN20 od SYR

Czytaj więcej...Armatura Syrobloc 330 służy do zabezpieczania przed przekroczeniem ciśnienia zamkniętych podgrzewaczy wody użytkowej. Posiada wymagane przez normy elementy osprzętu dla zabezpieczenia podgrzewaczy wody, spełniając jednocześnie wymagania klasy pierwszej dotyczące hałasu w budynkach (wg DIN 4109).

Ekskluzywne zawory Herz De Luxe

Czytaj więcej...Ponad 15 lat temu firma HERZ jako jedna z pierwszych wprowadziła do swojej oferty ekskluzywną serię zaworów HERZ De Luxe. Unikalne wzornictwo, zaawansowana technologia, kilkanaście oryginalnych kolorów – wszystko to wyróżniało zawory serii HERZ De Luxe na tle konkurencji.

Comap - nowości w ofercie

Czytaj więcej...Comap to europejski koncern, jeden z wiodących producentów złączek do systemów plastikowych i miedzianych. To także producent systemu ogrzewania podłogowego BIOfloor i systemu dystrybucji wody użytkowej i grzewczej SKINSystem. Wieloletnie doświadczenie oraz kadra techniczna i zarządzająca o najwyższych kwalifikacjach sprawiają, iż Comap rozwija się dynamicznie. Gama produktów jest ciągle poszerzana o nowe rozwiązania pozwalające zapewnić najwyższą jakość w połączeniu z funkcjonalnością.

Nowości w ofercie Vaillant

Czytaj więcej...W ostatnich latach obserwujemy ciągły wzrost cen nośników energii, a w szczególności gazu ziemnego i oleju opałowego. Z tego powodu Vaillant cały czas poszerza swoją ofertę urządzeń umożliwiających redukcję zużycia paliw konwencjonalnych i wykorzystanie energii odnawialnej. Przykładem tej strategii są tegoroczne nowości.

Kotły Quadra marki Beretta

Czytaj więcej...Gazowe kotły Quadra marki Beretta, dystrybuowane wyłącznie przez hurtownie Instal-Konsorcjum, to sprawdzone rozwiązania cieszące się ogromnym powodzeniem wśród inwestorów. Urządzenia te produkowane są fabryce firmy RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. w Toruniu.

Kotły Quadra marki Beretta

Czytaj więcej...Gazowe kotły Quadra marki Beretta, dystrybuowane wyłącznie przez hurtownie Instal-Konsorcjum, to sprawdzone rozwiązania cieszące się ogromnym powodzeniem wśród inwestorów. Urządzenia te produkowane są fabryce firmy RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. w Toruniu.

Oczyszczalnie ścieków BioKem - nowość Wavin

Czytaj więcej...Wavin właśnie poszerzył ofertę o kompaktowe biologiczne oczyszczalnie ścieków BioKem 6-90 RLM (równoważna liczba mieszkańców) - urządzenia idealne na obszarach, na których budowa kanalizacji sanitarnej jest ekonomicznie nieuzasadniona. Niektórzy z was mieli okazję oglądać model BioKem 6EN podczas tegorocznej ekspozycji Wavin na targach WodKan 2012 w Bydgoszczy.

Grzałka MOA - nowość od Termy

Czytaj więcej...Grzałki elektryczne dają doskonałą możliwość łatwego zarządzania ciepłem. Działają natychmiast, nie wymagają specjalistycznej instalacji doprowadzającej, są łatwe w montażu i w połączeniu z grzejnikiem stanowią lokalne źródło ciepła. Takie rozwiązanie sprawdza się np. przy suszeniu ubrań lub ręczników przez cały rok albo przy dogrzewaniu wybranych pomieszczeń w okresach poza sezonem grzewczym.