Afro New - nowa odsłona dobrego stylu

Czytaj więcej...Afro New to nowy modułowy grzejnik Instal-Projektu. Smukłe pionowe profile, połączone w prosty i elegancki sposób, to nowoczesny pomysł na dostarczanie ciepła w dobrym stylu i w niemal każdym rozmiarze.

Grzejnik aluminiowy Gavia

Czytaj więcej...Produkcja aluminiowego grzejnika Gavia odbywa się w nowoczesnym zakładzie należącym do Grupy Kapitałowej Armatura Kraków w Nisku.

Cerapur Acu Smart od Junkers

Czytaj więcej...Junkers prezentuje wiszący gazowy kocioł kondensacyjny z zasobnikiem 48 litrów i automatyką pogodową.

Odpływ liniowy Kessel - Linearis Compact

Czytaj więcej...Prysznicowy odpływ liniowy Linearis Compact jest pierwszym odpływem w ofercie firmy Kessel, który występuje aż w dziewięciu długościach: od 300 do 1150 mm.

Zintegrowany system ogrzewania i chłodzenia Makroterm

Czytaj więcej...

Makroterm wprowadza do swojej oferty system, który ma zrewolucjonizować technikę grzewczą i sprawić, że praca instalatora będzie jeszcze łatwiejsza! Przedstawiamy zintegrowany system ogrzewania i chłodzenia.

Aqualift F - nowe przepompownie Kessel

Czytaj więcej...

W ofercie firmy Kessel pojawiła się nowa przepompownia Aqalift F LW600 do ścieków zawierających fekalia. Poniżej znajdą Państwo krótką prezentację tego produktu.

Systemy solarne Viteco

Czytaj więcej...Na rynek odnawialnych źródeł energii wkracza nowa silna marka – Viteco, będąca synonimem wysokiej jakości i nowoczesnej technologii. W jej ofercie można znaleźć przede wszystkim systemy solarne, które powstają w zaawansowanym procesie produkcyjnym, gwarantującym trwałość i dużą oszczędność. Prezentujemy szczegółowo poszczególne elementy systemu solarnego Viteco.

Therm X2 - nowość od Kermi

Czytaj więcej...Nowość w oszczędzaniu energii, czyli poczwórna korzyść w jednym grzejniku. Dotychczas wszystkie płyty w grzejnikach płytowych zasilane były równolegle, we wszystkich następował taki sam przepływ.

Wygodne akcesoria do grzejników

Czytaj więcej...Grzejniki drabinkowe odmieniły łazienki – są wygodne i poręczne, a drabinka świetnie sprawdza się jako przestrzeń do suszenia. Jak jeszcze można wykorzystać grzejnik łazienkowy? Okazuje się, że odpowiednio dobrane akcesoria oferują wiele przydatnych funkcji: rąbka tajemnicy uchyla Instal-Projekt.

Łazienka z pomysłem od Sanplast

Czytaj więcej...Oferta producentów wanien i kabin prysznicowych jest naprawdę bogata. Standardowe rozwiązania nie zawsze jednak się sprawdzają. Na komfort kierowania się wyłącznie własnym gustem oraz upodobaniami przy wyborze wyposażenia łazienki można sobie pozwolić wyłącznie wtedy, kiedy dysponuje się dużą, nieograniczoną niczym przestrzenią.